בואו לצמוח ולהתפתח במכללת ה-NLP הגדולה והמקצועית בישראל בשיתוף "מכללת תוצאות"!

אנא מלא את הפרטים שלך כאן

My Image

למי כדאי ללמוד NLP?

בוגרי קורס NLP Practitioner מספרים על ההצלחות והשינויים בחייהם!

  • התפתחות והגשמה עצמית
  • פרקטיקות מעשיות להעצמת והתמודדות
  • התמודדות עם כעס ומצבי לחץ
  • התמודדות עם משברים וטראומות
  • יצירת מערכות יחסים טובה
  • שחרור מחסומים 
My Image
My Image

מה זה NLP?

NLP היא שיטה להשפעה על התנהגות המוח באמצעות שפה ואמצעי תקשורת אחרים.על ידי לימודי NLP אדם יכול “לתכנת” מחדש את המוח שלו ולהשפיע על הדרך שבה הוא מגיב לסביבה ועל ההתנהגות שלו בכל תחומי החיים. הרעיון הוא לסגל לעצמך יכולות והתנהגויות שיעזרו לך להשיג את המטרות החשובות עבורך בחיים.

​​​​​​​סילבוס הקורס

מפגש 1 : 

מבוא ל-P.L.N ויסודות הראפור מהו ה-NLP ,איך הוא התחיל וכיצד הוא עובד. איך ליצור תחושת כימיה וחיבור באופן מיידי עם כל אדם שאנו פוגשים.

מפגש 2 : 

עמדות תפיסה וטיול עמדות כיצד לקבל נקודות מבט חדשות על מצבי תקשורת תקועים. איך לפתור קונפליקטים קשים בתקשורת ולהבין אנשים בצורה עמוקה יותר.

מפגש 3 : 

הגדרת Outcome ומודל דיסני לבניית תוכנית שעובדת איך לעצב מטרות בצורה מדויקת שתאפשר לנו בפועל להגשים אותן. טכניקת NLP לבניית תוכנית פעולה איכותית שנוכל להתמיד בה בוודאות.

מפגש 4 : 

הנחות היסוד של ה-NLP מהי צורת החשיבה האפקטיבית שהייתה למצליחנים מהם נדגם ה-NLP. איך להשתמש ב 14 הנחות היסוד כדי להתמודד עם אתגרים בצורה יעילה.

מפגש 5 : 

מודל התקשורת ומטה מודל איך אנשים קולטים את העולם החיצוני וכיצד בנויה החוויה האנושית הסובייקטיבית. איך לשאול את השאלות הנכונות כדי לעזור לאנשים לפרק בעיות ולחיות טוב יותר.

מפגש 6 : 

מערכות ייצוג תת-חושים (Modalities Sub( מהם שלושת המערכות בהן אנשים שונים תופסים את העולם ומה היתרונות שלהן. כיצד המוח שלנו מקודד חוויות ואיך להשתמש בקוד כדי לייצר כל שינוי שנרצה.

מפגש 7 : 

עבודה עם רגשות חזקים (פוביה וסוויש) איך לטפל ולהעביר כל פוביה ב-15 דקות וכיצד לעבוד עם מצבים רגשיים חזקים. איך לתכנת מחדש את המוח כדי לשבור אוטומטים מזיקים ולייצר מעצימים.

מפגש 8 : 

אסטרטגיות כיצד בנויים תהליכי החשיבה שמניעים כל התנהגות ורגש בחיינו ואיך לשנות אותם. איך להתמודד במהירות עם חרדה, כעס וכל רגש או התנהגות לא רצויים.

מפגש 9 : 

עוגנים וניהול המצב הרגשי הרגעי איך לייצר כפתורי הפעלה לרגשות חיוביים שיהיו זמינים לנו בכל סיטואציה. איך למוטט טריגרים רגשיים שמפעילים אותנו בצורה לא רצויה.

מפגש 10 : 

מסגור מחדש ואקולוגיה מה הסיבה ששינוי לא מחזיק מעמד ואיך לאפשר לשינוי להצליח. נכיר מספר מסגרות אפקטיביות לתקשורת והשפעה עמוקה.

מפגש 11 : 

מודל הצרכים ואיחוי חלקים נבין ברמה העמוקה ביותר למה אנשים עושים את מה שהם עושים. נכיר את אחד השורשים לקונפליקטים פנימיים ונלמד לפתור אותם.

מפגש 12 : 

רמות לוגיות נלמד מודל חשיבה מתקדם שמאפשר לצאת מכל תקיעות, כל פעם מחדש. ניצור חזון ברמות הלוגיות ונצרוב אותו באופן שיגרום לנו להגשים אותו.

מפגש 13 : 

מבוא לאמונות ושימוש בקו זמן. נבין לעומק מהן אמונות וכיצד הן מעצבות את חיינו לטוב ולרע. נלמד לזהות רגעי מפתח בעבר ולעבוד איתם כדי לשנות דפוסים מגבילי בהווה.

מפגש 14 : 

מבחן עיוני ומעשי תלמידי הקורסים שלנו מסיימים כשהם יודעים להפגין מיומנות ושליטה בכלי הNLP ברמה גבוהה. בכל שיעור יש בוחן עיוני עם מפתח תשובות מפורטות שעוזר להטמיע את החומר.

מפגש 15 : 

חגיגת סיום וחלוקת תעודות נלמד את הדרך החזקה ביותר להיכנס למצב רגשי רצוי ועוצמתי. איך להיות שלם עם עצמי + הפתעה!

My Image


זה אף פעם לא מאוחר!

השאר פרטים ותזכה לשיחת התייעצות חינם!

My Image

קורס מס' 1

NLP Practitioner

אם החלטת ללמוד NLP כנראה שכבר שמת לב שיש הרבה מה ללמוד

הקורס הבסיסי והחשוב בשיטת NLP

שמקנה את המיומנויות והטכניקות המהותיות

​​​​​​​ומהווה את הבסיס התיאורטי לשימוש בשיטה!

My Image

הרעיון מאחורי NLP

כיום תחום ה-NLP חווה הצלחה גלובלית חסרת תקדים וקיימים מאות ואלפיי בתי ספר שמעביריםקורסי NLP, מסמיכים מאמנים ונותנים כלים להצלחות בכל תחומי החיים.

פירוש המילה NLP באנגלית היא: Neuro Linguistic Programming, או בפירוש לעברית: תכנות עצבי לשוני. מדובר בגישה מתקדמת לתקשורת, התפתחות אישית ופסיכותרפיה שנוצרה על ידי ריצ’ארד בנדלר וג’ון גריינדר בקליפורניה בשנות ה-70 מתוך ההבנה שתחום הפסיכולוגיה ההולך ותופס תאוצה בעולם אינו מצליח להתמודד בעקביות עם הרצונות והבעיות של האוכלוסייה ולמעשה לא יכול באופן סיסטמתי וקבוע לייצר את התוצאה הרצוייה אצל אנשים.

My Image
My Image

​​​​​​​​​​​​​​הסבר קצר על קורס NLP Practitioner


קורס NLP PRACTITIONER הוא הקורס הראשון מבין קורסי ה NLP.
הקורס מקנה את הידע הבסיסי והמהותי לעבודה עם אנשים והתקדמות בכל תחום שבו נרצה להתקדם בחיים.


בקורס מקבלים כלים פרקטיים שבעזרתם ניתן לעזור לאנשים למצוא את הייעוד שלהם, להיפטר מאמונות מגבילות וטיפול בפוביות ופחדים.

לקורס באים אנשים שרוצים להתחיל להנחות אנשם בקליניקה משלהם, אנשים שרוצים לשפר את הקשרים שלהם וכאלו שרוצים להוציא מהחיים שלהם יותר ולהגיע להצלחה יוצאת דופן בתחומם.